Panel akustyczny P

Zestaw 5 szt. paneli akustyczny F/10

Indeks: AP.4810FW

1 483,38 zł
Brutto

Włoskie panele akustyczne marki PUMA serii F są w kolorze jasno szarym o różnej grubości. Aby nadać doskonałą wartość absorpcji akustycznej w średnich i wysokich częstotliwościach (500-2000 Hz) producent sugeruje stosowanie na przemiennie paneli o grubości 5 i 10mm
Ich zastosowanie znacznie zmniejsza pogłos i jest idealne do wykonywania testów audiologicznych, w tym także w wolnym polu.

Ilość

  • Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych!
Nie udostępniamy Państwa danych żadnym firmom zewnętrznym. Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych! Nie udostępniamy Państwa danych żadnym firmom zewnętrznym.
  • Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL.
Czas dostarczenia przesyłki wynosi 7-14 dni. Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 7-14 dni.
  • Kupujący, będący osobą fizyczną nabywającą towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Kupujący, będący osobą fizyczną nabywającą towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Produkt przeznaczony do redukcji akustycznej w środowiskach medycznych, takich jak
centra audiologiczne, sklepy z aparatami słuchowymi i dla tych, którzy potrzebują profesjonalny pokój techniczny. Panele akustyczne serii P są w kolorze jasno szarym. Aby nadać doskonałą wartości absorpcji akustycznej w średnich i wysokich częstotliwościach (500-2000 Hz) producent sugeruje zastosowanie na przemiennie różnych grubości paneli. Ich zastosowanie znacznie zmniejsza pogłos i jest idealny do wykonania testów audiologicznych.


Panele serii F należy nałożyć na 50% powierzchni (ściany i sufity) w celu uzyskania optymalnego pochłaniania dźwięku.

Wymiary Panelu 48x48x10mm.

1 opakowanie zawiera 5 szt. paneli.

Klej do paneli dostępny w sekcji " Panele akustyczne"

AP.4810FW

3 innych produktów w tej samej kategorii: