Mino Cens Shooter

Mino Cens Shooter

Indeks: MN‐CENS‐001

2 329,32 zł
Brutto

Uniwersalne elektroniczne ochronniki słuchu idealnie dopasowujące się do każdego kanału słuchowego, zapewniając duży komfort noszenia i słyszenia. Poprzez przełącznik można ustawić 3 poziomy wzmocnienia, a średni poziom tłumienia wynosi 31 dB.

Ilość

  • Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych!
Nie udostępniamy Państwa danych żadnym firmom zewnętrznym. Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych! Nie udostępniamy Państwa danych żadnym firmom zewnętrznym.
  • Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL.
Czas dostarczenia przesyłki wynosi 7-14 dni. Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 7-14 dni.
  • Kupujący, będący osobą fizyczną nabywającą towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Kupujący, będący osobą fizyczną nabywającą towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Skutecznie tłumi hałas postrzałowy   ( około 4ms )
Wzmacnia dźwięki otoczenia poprzez
3 poziomy wybieranych przez użytkownika poziomów wzmocnienia

Maximum output 86dB
VC Pozycja 1 = 5dB
VC Pozycja 2 = 11dB
VC Pozycja 3 = 18dB
Pozwala na swobodną konwersację
Mocowanie uniwersalne

Typ baterii- 10 A Zinc air - do 50 godz. użytkowania

Waga- 1,2g

MN‐CENS‐001

9 innych produktów w tej samej kategorii: