Kabina Ciszy S-Premium

Kabina Ciszy S-Premium A

Indeks:

31 154,76 zł
Brutto

Kabina S-Premium została zaprojektowana przy użyciu ekologicznych materiałów w tłumieniu hałasu. Pozwoliło to zmniejszyć jej ciężar, uzyskać wysoki wskaźnik izolacji, ogromną funkcjonalność i przyjemny wygląd. Powierzchnia zewnętrzna wykonana jest z białych paneli z melaniny, a wnętrze jest wygodne, ładnie oświetlone i pokryte pianką piramidową. Kompatybilna ze wszystkimi audiometrami na rynku.

Ilość

  • „Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych. Więcej informacji w części „Polityka Prywatności” „Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych. Więcej informacji w części „Polityka Prywatności”
  • Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL.
Czas dostarczenia przesyłki wynosi 7-14 dni. Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera DHL. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 7-14 dni.
  • Kupujący, będący osobą fizyczną nabywającą towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Kupujący, będący osobą fizyczną nabywającą towar w celu niezwiązanym bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Hiszpańska kabina S-Premium marki Siebelmed została zaprojektowana przy użyciu ekologicznych i eleganckich materiałów. Pozwoliło to zmniejszyć jej ciężar, uzyskać wysoki wskaźnik izolacji, ogromną funkcjonalność i innowacyjny wygląd. Powierzchnia zewnętrzna wykonana jest z białych paneli z MDF, a wnętrze jest wygodne i  ładnie oświetlone. Kabina jest kompatybilna ze wszystkimi audiometrami na rynku.

Cechy:
Tłumienie do 41dB SPL przy 10KHz
Wymiary zewnętrzne 129x129x212 cm
Okno z podwójną szybą 82x90
Drzwi z podwójną szybą 82 x200 cm
Składany stolik o wymiarach 113 x 45 cm
System wentylacji wymuszonej
Zmywalne panele wew. i zewnętrzne
Zasilanie: 220 V 50-60 Hz
Lampka Led
Rampa dla wózków inwalidzkich
Waga 500 kg
Szybki i łatwy montaż bez narzędzi około 10 min
Cena zawiera dostawę i montaż

14 innych produktów w tej samej kategorii: