Audiologia – o nas

Dziedzina medycyny, jaką jest audiologia, rozwija się bardzo szybko. A to wszystko przez nieznośny hałas, który otacza. Głośna muzyka na koncertach, złe warunki pracy czy też brak odpowiedniej troski o uszy powodują, że coraz więcej osób zmaga się z problemami ze słuchem. Wiedząc jak ważna jest odpowiednia diagnostyka w tym zakresie, przekazujemy specjalistom sprzęt najwyższej jakości. Bo ona, razem ze zdrowiem, stanowi dla nas wartość nadrzędną.

Jesteśmy sklepem zaopatrującym gabinety laryngologiczne w niezbędną aparaturę. Od początku naszej działalności zapoznajemy się z nowinkami technologicznymi i mówimy o nich naszym klientom.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z aparaturą medyczną. Zatrudniamy najlepszych techników, którzy są do dyspozycji naszych klientów. Samodzielna kalibracja audiometrusprawia Państwu problem? Mamy na to rozwiązanie! To właśnie nasi fachowcy odpowiadają za odpowiednie skonfigurowanie urządzeń i skalibrowanie ich ze sprzętem znajdującym się w gabinetach diagnostycznych.

Gwarantujemy pełną opiekę naszych przedstawicieli. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeszcze przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Zależy nam na tym, aby nasza firma była kimś więcej niż tylko kolejnym pośrednikiem. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na precyzyjne wykonywanie badań. W przypadku usterek technicznych serwisujemy sprzęt w ramach gwarancji.

Naszym celem jest umożliwienie diagnostykom komfortowej pracy, a samym pacjentom komfortowego badania. Dlatego stawiamy wyłącznie na sprzęt najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz sklep jest do Państwa pełnej dyspozycji.