Dziedzina medycyny, jaką jest audiologia, rozwija się bardzo szybko. A to wszystko przez nieznośny hałas, który otacza. Głośna muzyka na koncertach, złe warunki pracy czy też brak odpowiedniej troski o uszy powodują, że coraz więcej osób zmaga się z problemami ze słuchem. Wiedząc jak ważna jest odpowiednia diagnostyka w tym zakresie, przekazujemy specjalistom sprzęt najwyższej jakości. Bo ona, razem ze zdrowiem, stanowi dla nas wartość nadrzędną.

Jesteśmy sklepem zaopatrującym gabinety laryngologiczne w niezbędną aparaturę. Od początku naszej działalności zapoznajemy się z nowinkami technologicznymi i mówimy o nich naszym klientom.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z aparaturą medyczną. Zatrudniamy najlepszych techników, którzy są do dyspozycji naszych klientów. Samodzielna kalibracja audiometru sprawia Państwu problem? Mamy na to rozwiązanie! To właśnie nasi fachowcy odpowiadają za odpowiednie skonfigurowanie urządzeń i skalibrowanie ich ze sprzętem znajdującym się w gabinetach diagnostycznych.

>Gwarantujemy pełną opiekę naszych przedstawicieli. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeszcze przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Zależy nam na tym, aby nasza firma była kimś więcej niż tylko kolejnym pośrednikiem. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na precyzyjne wykonywanie badań. W przypadku usterek technicznych serwisujemy sprzęt w ramach gwarancji.

Naszym celem jest umożliwienie diagnostykom komfortowej pracy, a samym pacjentom komfortowego badania. Dlatego stawiamy wyłącznie na sprzęt najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz sklep jest do Państwa pełnej dyspozycji.