Filtruj według

Tympanometry/Otoemisja akustyczna

Tympanometr – diagnostyka wad narządu słuchu

Badanie ciśnienia w uchu wielu pacjentom nie kojarzy się pozytywnie. Jednak tych negatywnych skojarzeń można pacjentom zaoszczędzić. Zwłaszcza że samo badanie jest krótkie i bezbolesne. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni tympanometr.

Wybór sprzętu dobrej jakości gwarantuje pacjentom nie tylko komfort badania, lecz również dokładną diagnostykę. Stare urządzenia pomiarowe nie zapewniały pacjentom pełnego komfortu, ze względu na niewygodne zewnętrzne sondy pomiarowe. Wraz z rozwojem techniki to się zmieniło.

Obecnie tympanometry to urządzenia wysokiej jakości. Pozwalają na wykonanie pomiarów w bardzo szerokim zakresie. Są całkowicie bezpieczne dla pacjentów w każdym wieku. Na dostępnych u nas urządzeniach możliwa jest do wykonania także otoemisja akustyczna, która jest pierwszym badaniem przeprowadzanym u noworodków. Pomaga w wykryciu wad narządu słuchu w sposób bezinwazyjny.

W naszym sklepie znajdą Państwo tympanometry tworzone przez najlepszych producentów. Wśród nich znajduje się marka Oscilla, która od wielu lat tworzy niezawodną aparaturę medyczną. Oferujemy wersje podstawowe, jak i te przeznaczone do bardziej złożonej diagnostyki. Zespół naszych profesjonalistów przedstawi Państwu szczegółową ofertą dopasowaną do potrzeb danego gabinetu.

Oferujemy również pełną pomoc w zakresie kalibracji urządzenia, a także już w trakcie samego użytkowania, gdy tylko pojawi się problem. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Tympanometry/Otoemisja akustyczna

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry