Filtruj według

Audiometry / REM

Audiometry – podstawowa diagnostyka słuchu

Gdy następuje konieczność wykonania badania słuchu, najlepiej jest je przeprowadzić na audiometrze. Dzięki niemu wykazane zostają wszelkie problemy u pacjenta, dzięki czemu możliwe jest dobranie najbardziej odpowiedniego sposobu na poprawę słuchu.

Jak wygląda praca z audiometrem?

Audiometr jest urządzeniem, które służy do diagnozowania zaburzeń słuchu. Znajdujący się w jego wnętrzu generator akustyczny generuje dźwięki o różnej częstotliwości, co pozwala na precyzyjne zlokalizowanie źródła problemów ze słuchem. Do audiometru dołączone są słuchawki, które pacjent zakłada na uszy. Zapewniają one szczelność i uniemożliwiają dostanie się odgłosów z zewnątrz. Dźwięki z audiometru mogą być przekazywane do uszu badanego za pomocą kanału powietrznego lub kostnego.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele rodzajów audiometrów, dzięki czemu bez najmniejszego problemu będą mogli Państwo wybrać sprzęt w pełni odpowiadający potrzebom diagnostycznym. Oferujemy doskonałą aparaturę wiodących marek, a wśród nich popularny audiometr Oscilla USB 310. Jednak nasza oferta jest znacznie szersza. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Jesteśmy pewni, że u nas zarówno małe, jak i duże gabinety, znajdą u nas to, czego akurat potrzebują.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy u nas były samą przyjemnością.

Audiometry / REM

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry