Filtruj według

Spirometry

Spirometry służą do pomiaru wydolności oddechowej pacjentów, umożliwiają monitorowanie pacjentów z astmą. Dzięki małym rozmiarom oraz nowoczesnemu oprogramowaniu urządzenia te posiadają wiele przydatnych funkcji oraz występują w kilku wersjach do wyboru w zależności od potrzeb placówek badających oraz osób badanych. Polecamy spirometry marki DATOSPIR, ze względu na duże możliwości oraz nowoczesne oprogramowanie.

Najważniejsze cechy Spirometrów:
1. Tryby działania: Tryb domowy - pozwala na monitorowanie pacjentów z astmą w domu. Tryb szpitalny - pozwala użyć spirometru jako specjalistycznego sprzętu z dostępnymi wieloma opcjami i konfiguracją.

2. Bezpieczeństwo - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, dane pacjentów są zabezpieczone czterocyfrowym pinem dostępowym.

3. Zapamiętywanie programu – urządzenie posiada funkcję zapamiętania ustawień, dzięki temu można regulować i/lub sprawdzić status wybranych opcji, w tym ustawić ostrzeżenie o konieczności kalibrowania, korektę kontrastu ekranu, funkcja self-check pozwala na wykonanie badania kontrolnego w oparciu o krzywe standardowe, itd.

4. Aktualizacja pamięci flesz - spirometr posiada pamięć flesz, która aktualizuje się bez wysyłania urządzenia do producenta. To pozwala wgrać nowe wersje programu w tym poprawić opcje spirometru.

5. Eksport testów do innych systemów - Twój spirometr może przesyłać testy wcześniej zapisane w wewnętrznej bazie danych do innego urządzenia w centrach ochrony zdrowia. Format wysłanego pliku jest zgodny z wieloma inny systemami.

Spirometry

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry