Filtruj według

Endoskopy

Endoskopy - oferta

Mimo stosowania w medycynie nowoczesnych technologii, nie każda aparatura medyczna daje pełne możliwości diagnostyczne. Szczególnie jeśli chodzi o miejsca trudno dostępne do zbadania gołym okiem, jak np. kanał uszny, jama nosowa lub gardło. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie endoskopu.

Endoskop to cienki przewód wykonany z gumy lub metalu, na końcu którego znajduje się mała kamerka. Pozwala on na dostęp w głąb organizmu i otrzymanie pełnego obrazu narządów wewnętrznych. Dzięki niemu możliwe jest zdiagnozowanie problemów, które nie są widoczne bezpośrednio oraz takich, które nie ujawniają się w badaniach laboratoryjnych. Dzięki delikatnej konstrukcji badanie nie wymaga znieczulania pacjenta, a tym samym skraca się czas badania.

Endoskopy laryngologiczne wyposażone są w kamery wraz z wiązką światła, dzięki czemu uzyskuje się wyraźny obraz. Może być on przekazywany bezpośrednio na ekran monitora, dzięki czemu zarówno lekarz, jak i pacjent, mogą obserwować dokładnie proces badania, a sam medyk bez najmniejszego problemu wskaże, gdzie leży problem. Obrazy z kamery mogą być rejestrowane i służyć jako materiał szkoleniowy dla studentów i stażystów.

Oferowane przez nasz sklep endoskopy to sprzęt najwyższej jakości. Są bezpieczne dla pacjentów i pozwalają na diagnozy w bardzo prosty i szybki sposób. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami, którzy pomogą w doborze endoskopów spełniających wszystkie Państwa oczekiwania.

Endoskopy

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry