Filtruj według

Kabiny audiometryczne

Kabina audiometryczna – precyzyjne badanie słuchu

Każdego pacjenta, u którego pojawiają się problemy ze słuchem, należy skierować na odpowiednie badania. Badanie wykonane samodzielnie przez laryngologa, wykorzystujące najprostsze narzędzia, może okazać się niewystarczające. Dla uzyskania wiarygodnych wyników najlepiej jest wykonać pomiary w kabinie audiometrycznej.

Specyfika kabiny akustycznej

Kabiny akustyczne to specjalne pomieszczenia, które pozwalają na wykonanie precyzyjnych badań. Pacjent wchodzi do niej i zakłada słuchawki, do których przekazywane są dźwięki o różnorodnej częstotliwości.

Kabiny wykonane są ze specjalnych materiałów, które zapewniają konstrukcji mniejszą wagę, a tym samym mogą być umieszczane we wszystkich pomieszczeniach, na każdym poziomie. Cienkie ściany są bardzo szczelne, dlatego nie pozwalają na przepuszczanie żadnych dźwięków z zewnątrz. W środku wyłożone są miękkimi materiałami, które zapewniają wygłuszenie. Dodatkowo jest w nich przyjemne światło, zapewniające pacjentowi komfort podczas testów.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W sprzedaży dostępne są kabiny firm Puma Soundproofing oraz Siebelmed – wiodących producentów kabin ciszy.

Oferujemy pełną pomoc naszych specjalistów, zaczynając od wyboru odpowiedniej kabiny, przez jej montaż w gabinecie, aż po usługi posprzedażowe. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Kabiny audiometryczne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry