Marki Jest 6 marek

Wraz z wiekiem może nastąpić pogorszenie słuchu. Niestety jest coraz więcej młodych osób, których dotyka problem niedosłyszenia. Wszędobylski hałas, miejski zgiełk ulic czy głośne słuchanie muzyki na słuchawkach odbija się na kondycji uszu. Gdy dobre słyszenie staje się problemem, konieczna jest szybka interwencja lekarska. Aby właściwie zdiagnozować problemy, niezbędna jest odpowiednia medyczna aparatura. Tutaj zaczyna się nasza rola – jako autoryzowany dostawca zaopatrujemy gabinety laryngologiczne w odpowiedni sprzęt.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się aparatura laryngologiczna od wiodących producentów. Oferowany przez nas sprzęt do gwarancja doskonałej jakości oraz najlepszych technologii.

Jeżeli interesuje Państwa kabina ciszy, to w odpowiedzi na wszystkie potrzeby zaoferujemy produkty firmy Siebelmed oraz Puma Soundproofing. Natomiast w przypadku, gdy niezbędny jest audiometr tonalny, proponujemy sprzęt marki Primus.

Oprócz tego w naszej ofercie dostępny jest m.in. audiometr diagnostyczny marki Oscilla, a także ochronniki słuchu od firmy Alpine, dzięki którym zadbamy o redukcję nieznośnych szumów.

W przypadku wątpliwości, które z urządzeń będzie najbardziej odpowiadało Państwa potrzebom, zespół naszych doradców udzieli szczegółowych informacji i pomoże korzystnie wybrać aparaturę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów